Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Jakie fajerwerki najlepiej wybrać na Sylwestra?

Jakie fajerwerki najlepiej wybrać na Sylwestra?

Data dodania:
2022-12-12 15:46:02

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – wzrasta zainteresowanie różnego rodzaju fajerwerkami. Na rynku dostępne są produkty pirotechniczne w szerokich przedziałach cenowych, w wielu wariantach kolorystycznych i o rozmaitych efektach. Konsumenci chętnie sięgają po sztuczne ognie, chcąc hucznie pożegnać miniony rok i w spektakularny sposób przywitać nowy. Przy odpowiednim wyborze fajerwerków i poprawnym używaniu każdy może stworzyć niezapomniany, Sylwestrowy pokaz. Czym więc najlepiej się kierować przy zakupie sztucznych ogni?

Sztuczne ognie na Sylwestra – jakie wybrać?

W sklepach odnajdziemy różnego typu fajerwerki na Sylwestra, różniące się pomiędzy sobą efektami, wielkością oraz sposobem aktywowania. Jednakże wszystkie sztuczne ognie muszą być używane na otwartej przestrzeni, gdzie po odpaleniu z hukiem i rozbłyskiem wystrzeliwują w niebo. Taki efekt może mieć różną formę i czas trwania, w zależności od typu produktu.

Jednymi z najpopularniejszych fajerwerków na Sylwestra są sztuczne ognie, które mogą przybierać rozmaite kształty na niebie, takie jak chociażby:

- egzotyczne palmy,

- fale,

- błyszczące gwiazdy,

- chryzantemy,

- korony wierzb,

- bukiety barwnych kwiatów.

Najczęściej tego typu efekty przybierają złotą, srebrną, żółtą, zieloną, czerwoną bądź fioletową barwę, możemy jednak spotkać fajerwerki w innych wariantach kolorystycznych.

Innym typem sztucznych ogni są spektakularne rakiety na sylwestra i wyrzutnie fajerwerków. Z ich pomocą w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można samodzielnie stworzyć efektowny pokaz sylwestrowy.

Rzymskie ognie oraz fontanny stwarzają piękne efekty na niebie, jednak wzbijają się maksymalnie na 20 metrów i wymagają stabilnego, wyrównanego podłoża. Natomiast nowoczesne fajerwerki są w stanie wybuchnąć zdecydowanie wyżej, stwarzając widowiskowy pokaz.

Ciekawym rozwiązaniem na Sylwestra będą także zimne ognie. Mogą być one używane nie tylko w pokazach na zewnątrz, ale również w zamkniętych pomieszczeniach, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Bezpieczne używanie fajerwerków

Fajerwerki mogą być odpalane jedynie na otwartej przestrzeni przez osoby, które ukończyły 18 lat. Niezwykle ważne jest stosowanie się do instrukcji i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa. Sztuczne ognie powinny być używane z daleka od domów, drzew czy linii wysokiego napięcia, bezwzględnie też nie można ich odpalać na tarasie lub balkonie. Nowością, którą wartop sprawdzić to ekologiczne fajerwerki dostępne w sklepie Odpalaj.pl

Fajerwerki na Sylwestra – gdzie kupić?

Sztuczne ognie najlepiej kupić w sprawdzonym miejscu, posiadającym zezwolenie na ich dystrybucję – tak jak chociażby sklep Odpalaj.pl oferujący detaliczną i sprzedaż hurtową fajerwerków. Gwarantuje to bezpieczeństwo nabywanych produktów pirotechnicznych oraz ich wysoką jakość i efektowność pokazu.

Aktualności


2022-12-12 15:46:02

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – wzrasta zainteresowanie różnego rodzaju fajerwerkami. Na rynku dostępne są produkty pirotechniczne w szerokich przedziałach cenowych, w wielu wariantach kolorystycznych i o rozmaityc...

Więcej

2022-11-29 09:32:02

Dobieranie damskich kolczyków wymaga czasu oraz znajomości tematu. W związku z tym panie powinny bazować na swoich preferencjach oraz doświadczeniu jubilerów. Kolczyki dzielą się na wiele różnych rodzajów, a ich dobór jest uzależniony m.in....

Więcej

2022-11-07 10:13:20

CBD to kannabidiol, który pozyskuje się z konopi siewnych. Ze względu na swoje dobroczynne właściwości jest stosowany w przypadku wielu chorób. Jak długo utrzymuje się CBD? Jak obliczyć dawkę substancji?

Zastosowanie produktów CBD 

...

Więcej