Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > EBMiA.pl z niesamowitą ofertą dla automatyków!

EBMiA.pl z niesamowitą ofertą dla automatyków!

Data dodania:
2022-06-06 15:45:59

Poszukujesz dobrej jakości sprzętu oraz akcesoriów do swoich urządzeń? Firma Akcesoria CNC prowadząca sklep internetowy EBMiA.pl ma zaszczyt zaprosić Cię do zapoznania się z aktualną ofertą przedsiębiorstwa.

 

Założona w 2005 roku w Augustowie przedsiębiorstwo od samego początku stawiało na wysoką jakość usług oraz towary sprawdzonych i renomowanych firm z całego świata. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zamówić dla klienta indywidualnie przygotowane części zamienne do urządzeń oraz maszyn. Od lat współpracujemy z producentami części i akcesoriów do obrabiarek CNC oraz innych sprzętów.

 

W ofercie sklepu internetowego EBMiA znajdują się produkty najlepszych producentów z kraju i ze świata m.in. INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL. Klienci zainteresowani naszą ofertą mają do dyspozycji ponad 300 tysięcy produktów w stałej sprzedaży oraz wiele innych akcesoriów dostępnych na zamówienie. Osobiście projektujemy i budujemy sterowniki numeryczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować urządzenia bardzo zaawansowane, dostosowane do specyficznych wymogów, jakie stawiane są przez nowoczesne urządzenia.

 

Oferta sklepu to nie tylko sterowniki numeryczne, to również koła łańcuchowe, śruby trapezowe oraz kulowe, profile, prowadnice szynowe oraz wszelkiego rodzaju urządzenia sterowania numerycznego CNC, kółka do wózka, silniki, filtry sprężonego powietrza, elementy automatyki, zespół przygotowania powietrza i przekładnie. Można powiedzieć, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty od drobnych śrubek czy podkładek aż po duże silniki oraz urządzenia pomiarowe i sterujące. Nie jest to cała nasza oferta – po więcej odwiedź sklep internetowy EBMiA.

 

Dzięki tak szerokiej ofercie w naszym sklepie kupują osoby prywatne, jak i duże firmy produkcyjne i usługowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć na czas każdy rodzaj urządzenia wykorzystywany w Twoim przedsiębiorstwie. Klienci cenią w nas profesjonalne podejście do zamówień oraz szybką wysyłkę i szeroki asortyment towarów oferowanych w sklepie internetowym.

 

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów w sklepie. W przypadku problemów z doborem części nasze biuro obsługi klienta służy pomocą oraz radą. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który w swojej karierze spotkał się z wieloma sytuacjami i znamy odpowiedzi na pytania związane z każdym rodzajem oferowanego przez nas sprzętu. Sprawdź nas oraz naszą ofertę, a Twoje problemy z psującym się sprzętem skończą się na dobre. Oferowany przez nas sprzęt oraz części zamienne to najwyższa światowa jakość.

Słowa kluczowe


Aktualności


2023-05-10 15:41:14

W dzisiejszych czasach dbanie o swój wygląd i wizerunek to nie tylko moda, ale także inwestycja w siebie. Stylizacja rzęs i brwi jest jednym z kluczowych elementów, które mają wpływ na estetykę twarzy i wyraźność spojrzenia. W tym artykule ...

Więcej

2022-12-12 15:46:02

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie – wzrasta zainteresowanie różnego rodzaju fajerwerkami. Na rynku dostępne są produkty pirotechniczne w szerokich przedziałach cenowych, w wielu wariantach kolorystycznych i o rozmaityc...

Więcej

2022-11-29 09:32:02

Dobieranie damskich kolczyków wymaga czasu oraz znajomości tematu. W związku z tym panie powinny bazować na swoich preferencjach oraz doświadczeniu jubilerów. Kolczyki dzielą się na wiele różnych rodzajów, a ich dobór jest uzależniony m.in....

Więcej